logo

Terör suçu işleyenler idam edilmeli

Terör suçu işleyenler idam edilmeli2

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, “Bu ülkede huzurun tecelli etmesi için terör suçu işleyenler idam edilmelidir” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, son dönemde yaşanan IŞİD protestolarına yönelik dernek binasında basın açıklaması yaptı. Kobani eylemlerinin bölücü çevreler tarafından düzenlendiğini savunan Kumartaşlı, “Sizler bölücü hainler, mert misiniz, cesaretli misiniz, adam mısınız? Kimin hakkını savunuyorsunuz? Sizler korkak mahluklarsınız. Cesaretli olsaydınız, Suriye’ye gider ve PYD’ye destek verirdiniz. Ama gidemezsiniz çünkü orada kurşun sıkıyorlar. Orada can korkusu var” dedi.

İdam cezası uygulansın

Şehit aileleri ve gaziler olarak teröristlerin muhatap alınmaması uyarısında bulunduklarını hatırlatan Şube Başkanı Kumartaşlı,”Bu ülkede huzurun tecelli etmesi için terör suçu işleyenler idam edilmelidir. Biz şehit aileleri ve gaziler devlet büyüklerimizden idam suçlularının asılmasını istiyoruz. Bunlar korkaktırlar. İki tanesini sallandırdığımızda terör olayları, yakmalar, yıkmalar, yağmalamalar anında bitecektir.” İfadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ