logo

09 Mayıs 2014

Tabak, “kredi var alan yok”

BTSO Başkanı Tabak’tan sitemkar konuşma (2)

Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB Afyonkarahisar Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” ile, BTSO  öncülüğünde Zafer Kalkınma Ajansının destekleri ile yürütülen “Etkin  İletişim Teknikleri” sertifika programlarında sertifika almayan hak kazanan girişimciler, düzenlenen törenle belgelerini aldılar.

Bolvadin Çapari Restoran’da gerçekleşen toplantıya, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Bolvadin Ticaret Odası Başkanı Murat Tabak, KOSGEB Afyonkarahisar İl Müdürü Meftun KÖKSAL, BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile ilgili kurumların yetkilileri katıldı.

“90 kişiye girişimci sertifikası verdik”

Tabak konuşmasında, “Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerin ve Bolvadin’in gelişmesine katkıda bulunmak için çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Tabak, Oda olarak geçtiğimiz aylarda Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminin 3. tamamladık. Üçüncü eğitimle birlikte yaklaşık 90 kişiye girişimci sertifikası verdik.  Bu sertifika sayesinde 90 girişimcimiz KOSGEB’ten destek almaya hak kazandılar” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ