logo

06 Şubat 2014

Siyaset çorbaya düştü

Çetinkaya vatandaşlara çorba ikram etti (2)

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya sabah saatlerinde mesailerine giden işçilere çorba ikramında bulundu.  Bozhüyük’te böyle bir çalışma yapılmadığını söyleyen Bozüyüklüler ise Çetinkaya’ya sitem etti.

Çorbalar dağıldı

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’da özellikle sabah saatlerinde işçilerin yoğun olduğu Maliye Kavşağı’nda işçilere çorba dağıttı. Sabah erken saatlerde mesailerine başlamak için bölgede servis ve dolmuş bekleyen işçiler ise kendilerine büyük bardaklar içerisinde yapılan çorba ikramına oldukça şaşırdılar. Yaklaşık bin kişilik çorba dağıtımının ardından bir açıklama yapan Çetinkaya, uygulamanın sadece 1 günle sınırlı kalmayacağını, seçilmesi halinde bu faaliyetin her gün devam edeceğini söyledi.

Bozüyük’den sitem var

Çetinkaya, adaylığı süresince bu ve 3 bölgede daha işçilere çorba ikram edeceğini söylerken  Çetinkaya’nın Belediye Başkanlığını yaptığı Bozüyüklüler,”Halen mevcut başkanımız,  bize niye bu tür hizmetler yapmadı” dediler. “Adaylık Afyon’da olunca çorbalar da merkezde dağılıyor” diyen Bozüyüklü vatandaşlar, “Evet, Çetinkaya belediyemizin kapatılmaması için çalıştı ama yeterli olmamış demek. Gömü Belediye Başkanı Belediyesini kurtarmayı başardı. Bizim Başkan kendini Afyon Belediyesine şartladığı için Gömü başkanı kadar mücadele edemedi” diyerek sitem ettiler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ