logo

10 Mayıs 2014

Sandıklıspor K. Maraş’ta

başka sandıklıspor yok (1)

Elibol Sandıklıspor, play-off maçlarının oynanacağı Kahramanmaraş’a gitti. Önceki gecehava yoluyla K. Maraş’a giden ekipte sakat oyuncu bulunmuyor.

Tarihinde ilk kez Play-Off’lara katılma başarısı gösteren Elibol Sandıklıspor, Play-Off maçlarının oynanacağı Kahramanmaraş’a gitti.

2.Lig yolunda en önemli virajlardan biri olan Batman Petrolspor maçı yaklaşırken, Kırmızı beyazlı temsilcimizde zorlu karşılaşma için Kahramanmaraş’a erken gitti. Bugün yola çıkması beklenen kafilenin, Play-Off’ta yer alan diğer takımlardan Erzurum Büyükşehir Belediyespor ile Batman Petrolspor’un K. Maraş’a erken gitmesi üzerine, temsilcimiz de yola 2 gün önce çıktı.

Teknik Heyetin yüzü gülüyor

Önceki gece yola çıkan ve dün sabah saatlerinde Kahramanmaraş’ta olan kırmızı beyazlı ekip, ayağının tozuyla hazırlıklara başladı. Saat: 15.00’da Hanefi Man Çiçek Stadyumunda Antrenör Turgut Kul ve yardımcıları nezaretinde başlayan Antrenmanda sakat oyuncu bulunmaması Teknik Heyetin yüzünü güldürüyor.

Sandıklıspor, Play-Off ilk turunda karşılaşacağı Batman Petrolspor hazırlıklarını sadece bir defalık maçın oynanacağı 12 Şubat stadında yapacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ