logo

02 Nisan 2014

Sandıklı’da devir teslim

AW050481

Sandıklı’nın eski Belediye İsmail Elibol, bugün yapılan törenle koltuğunu AK Parti’den belediye başkanı seçilen Mustafa Çöl’e devretti.

Başkanlık koltuğunu devreden İsmail Elibol, 30 Mart seçimlerinin kazasız belasız atlatıldığını, vatandaşın tercihine saygı duymak gerektiğini belirtti. Elibol, “Bu seçimlerde vatandaşlarımız Mustafa Çöl kardeşime yetki verdi. Kendisine başarılar diliyorum. Her zaman ve her daim ilçemizin hizmetinde olduğumu tekrarlıyorum” dedi.

“Parti rozetimi çıkardım”

AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Mustafa Çöl ise, “Ekip arkadaşlarımızla zorlu bir seçimi geride bıraktık. Parti rozeti şu andan itibaren çıkardım. Gece gündüz demeden ilçemize ve vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Allah utandırmasın” dedi.

Belediye Meclisinin 11’i AK Parti, 4 MHP

Yerel seçimler sonrası Sandıklı Belediye Meclisi 11 AK Parti’li ve 4 MHP’li üyeden oluştu. Meclise AK Parti’den; Mustafa Işık, Adnan Öztaş, Ahmet Mahmut Saylık, Osman Işık, Mustafa Okça, Raşit Yıldırım, Ahmet Öztop, Ramazan Sayın, Onur Karakuzu, Mustafa Özak ve Gülay Perçin, MHP’den ise, Eray Aksu, Faruk Arslan, Veysel Dündar ve Güngör Yıldırım girdi. İl Genel Meclisi’ne ise; AK Parti’den Mehmet Öztoptaş, Mehmet Balkan ve Mevlüt Özaydın, MHP’den ise İsmail Özarslan girdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ