logo

Sakin olun beyler!

burhanettin çoban-fatih çetinkayaele

AK Parti Belediye Başkan adayı Burhanettin Çoban’ın, Karahisar TV’de katıldığı programda, Fatih Çetinkaya’nın eğitimi ile ilgili yaptığı konuşmalara Çetinkaya’dan cevap geldi. Çetinkaya, Çoban’a “Hodri meydan” dedi.

Cevap gecikmedi

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Burhanettin Çoban, geçtiğimiz günlerde Karahisar TV’de düzenlenen programa katılmış, seçim çalışmalarını anlatırken MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’nın eğitimini de eleştirmişti. Çoban yaptığı konuşmada, Kent Bilimcilik diye bir branş olmadığını belirterek, kimseyi kandırmaya gerek olmadığını söylemişti. Çetinkaya’yı eğitim durumu konusunda eleştiren AK Parti Belediye Başkan adayı Çoban’a, Çetinkaya’dan cevap gecikmedi.

Korkunun faydası yok

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, AK Parti Adayı Burhanettin Çoban’la, Çoban’ın istediği her platformda bir araya gelebileceğini ve diplomalarını da Çoban’a gösterebileceğini ifade etti. Çetinkaya, “Hodri meydan diyorum. Çoban ne zaman ve nerede isterse gerek diplomalarımı gerekse projelerimizi konuşmak üzere karşı karşıya gelebilirim. Ben hazırım” dedi. Çetinkaya, Çoban’ın panik halinde olduğunu ifade ederek, “Sayın Çoban’ın korkusunun faydası yok, 1 Nisan’da geliyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ