logo

15 Şubat 2016

Olay klip sadece afyonbasin.com da

AKÜ Rektörü Mustafa Solak’ın Genetik Bölümü ekibinin çekip yayına koydukları klip üniversitede günün olayı haline geldi. Klipte oynanan Ayşe Nika Solak’ın asistanı olduğunu belli olmuştu. Ancak klibin kameramanları yine Mustafa Solak’a yakınlıkları ile bilinen Doç Dr Handan Yıldız’ın daha önce başka skandalı da ortaya çıktı. Doç Dr. Yıldız Tıp Fakültesi binasının havalandırmasına karpuz, kavun, domates, biber ekmesiyle gündeme gelmişti. Maliye Bakanlığı müfettişleri sera konduyu söküp haklarında işlem yapmıştı.

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi AKÜ’de klip krizinde yeni boyut. Tepkilerin çığ gibi büyümesi üzerine sosyal paylaşım sitesinden AKÜ personeli tarafından çekilen klip yayından kaldırıldı. Klibin başrolünde Rektör Mustafa Solak’ın asistanı Ayşe N. yer alırken klibin yönetmeni ve kameramanları yine rektöre yakınlıkları ile bilinen isimler

Rektör Mustafa Sola’ın Genetik Bölümünde Asistanı olan Ayşe N’nin yayınladığı klip AKÜ’de gündeme oturdu. AKÜ içinde ve bahçesinde yapılan çekimlerde Rektör’ün asistanı seksi dansları ile dikkat çekiyor. Klibin kameramanlıklarını ise yine aynı bölümde yer alan bazı isimler yer alıyor. Bu isimlerin Rektör Mustafa Solak’a yakınlıkları ile biliniyor. Mustafa Solak’ın AKÜ Genetik Bölümü böyle çalışıyor.

 

Kameraman:

Doç Dr. Handan YILDIZ

-Nermin AKÇALI

Geneticist Production

Solist Ayşe Nika

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Olay klip sadece afyonbasin.com da” için 29 Yorum

 1. MUSTAFA dedi ki:

  BU HABER ÜNİVERSİTEMİZ AKADEMİK CAMİASINI ÜZMÜŞTÜR.BİR İLİM YUVASINDA BUNLARIN OLMASI ÜZÜZCÜDÜR.HELE HELE BUNUN REKTÖRÜN BÖLÜMÜ OLAN TIP FAKÜLTESİ GENETİK BÖLÜMÜNDE REKTÖRÜN ELEMANLARINCA OLMASI DAHA DA ÜZÜZCÜDÜR.BU GÜNE KADAR BOSTAN YETİŞTİREN HENETİK BÖLÜMÜNDEN BİLİMSEL BİR ŞEY ÇIKMAMASININ SEBEBİ ANLAŞILMIŞTIR.YAZIKLAR OLSUN

  • Gerek yok dedi ki:

   Bu kadar acımasız ve zalim olmayın o insanın klipte kötü niyeti olmadığı gayet açık ayrıca okumuş bir insanın böyle bir niyetle bir şey yapmayacağı da gayet belli bilmeden içinde olmadan kulaktan dolma bilgilerle insanları elestirmekten lütfen vazgeçin ayrıca o klip öğle arası çekilmiş olabilir ne bekliyorsunuz ki ? Sürekli somurtup çalışmalarını mi ? Olmaz onlar da insan belki ki neseli biri ki burada adı geçen bir doktor da var hemde doçent ! O insan sizce o kadar bilgi birikimiyle o niyetle bir video çekebilir mi ben cevap vereyim çekmez bu yazılar aynı zman da özel hayatın da gizliligini ihlal ediyor bu olayı gerçekten iç yüzüyle biliyorum o domates olayi da sizce komik değil mi Allah aşkına orada yapılan sadece çiçeklerdirme çalışması imiş. Ama bir şey söyleyeyim mi bu haberler böyle neşeli saglikcilarin emeklerini yok sayıp geleceği ile oynadığı sürece biz hep ama hep aşık suratli mutsuz pasif insanlarla yüzyüze olacağız . Bu haberi yazanlar keşke gerçekten araştıracak yazsalar …

   • Gerek uok dedi ki:

    Tabi bu benim yorumum kesin likle insanları hedef almıyorum ve böyle bir olayı gazeteden okumak biraz üzdü kusura bakmayın lütfen afyon basin Sağol sen olmasan ogrenemeyecegiz hiç bir şeyi . Tekrar eleştiri için özür dilerim

 2. Melahat Argun dedi ki:

  Çok şükür mavi hastanede benim muayene oldugum doktorlar ve hocalar buradakiler gibi değil, sorumluluk sahibi. Allah muhafaza hastanenin içini disko yapan doktorlara ve hocalara rast gelmeyelim.

 3. HÜSEYİN dedi ki:

  Ben bu haberleri okuyunca sadece gülmekle kalıyorum. Ancak bu kadar alakasız bir video ve haber yapılabilirdi. Buna inananların aklından şüphe ederim. Madem bu kadar sosyalsiniz nasıl böyle bir haber yaparak şu masum insanı ve etrafındakileri teşhir ediyorsunuz!

 4. DERYA dedi ki:

  Ben kesinlikle burada bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. Bu devirde çocukların hepsi bu tür telefon uygulamalarıyla kendince birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Ki videodan izlediğim kadarıyla haberde belirtildiği gibi herhangi bir müstehcen durumun olmadığı gibi sosyal medyada paylaşılan herhangi bir içeriği hedef göstererek haber çıkartan zihniyeti ‘ki tamamen kişilik haklarına saygısızlık yapılmıştır” ve buradan tüm akademik camia adına kötü bir lansman yaratmaya çalışmanıza anlam veremiyor. Bu zihniyette haber yaptığınız için sizi esefle kınıyorum.

 5. Sinan dedi ki:

  Bu ne rezillik ya. Edep Ya Hu. Devletin hastanesi masası odasında bu kepazelikler. Bunlar mı bize şifa verecekler. Allah esirgesin. Biz de Mustafa Solak atanınca dinibütün Hilmi Uçan hocamız onun yardımcısı olunca çok şükretmiştik. Sayın Hilmi Uçan Hocam sizin olduğunuz yerlerde böyle şeyler olmazdı siz dini bütün bir insansınız.

 6. mustafa dedi ki:

  GEREK KARDEŞİM KLİP MESAİ ARASINDA ÇEKİLMİŞ DİYORSUN.ORASI DEVLET DAİRESİ.SOKAKTA,EVDE ÇEK KİMSE SANA BİRŞEY DEMEZ.ORASI KONSERVATUVAR DEGİEL AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ-REKKTÖR PROF.DR.MISTAFA SOLAKIN GENETİK BÖLÜMÜ.BİLİMSEL GENETİK TAHLİLLERİ YERİNE KLİPMİ ÇEKİLSİN.ÖZEL HAYAT DİYORSUN DEVLETİN DAİRESİNDE ÇEKİLEN KLİBİ SEN AT YUOTUPA MİLYONLAR SEYRETSİN.NERESİNDE BUNU ÖZEL HAYAT.BOSTANDAN BAHSEDİYORSUN.ORASIMI BOSTAN EKME YERİ.DEVLETİN SUYUNU HİZMETLİSİSN KULLAN.MERAKLIYSAN GİT BELEDİYEDEN HOBİ BAHÇESİ AL NE EKERSEN EK.ÜNİVERSİTE REZİL OLDU.ÖĞRENCİLER TERCİH EDERKEN BU TIP FAKÜLTESİNE NE DİYECEKLER.DEMEK GENETİK HİKAYE LAYLAY LOM

  • VİCDAN dedi ki:

   Kardeşlerim, anladığım kadarıyla sizde AKÜ’de hoca ve hasta konumunda bulunmuş insanlarsınız. Hasta olarak AKÜ’de hizmet almış bireylerin bu haber karşısında araştırma yapabilecek yakınlığa sahip olamayacaklarını düşündüğüm için yapıyorum bu bilgilendirmeyi. Asıl sözüm ise MUSTAFA ve SİNAN bey gibi orada çalışan insanları tanıdığını zanneden kişilere. Ben size işin aslından bahsedeyim de hem sizin hem benim hem de hizmet alanların gönlü rahat etsin bu hengame de sona ersin bence.
   1)Araştırmacı ünvanına sahip bireyler olduğumuzu hatırlatarak bu yazının rant kavgası yüzünden yazılmış olabileceği aşikardır.
   2)Bağ bostan dediğiniz 4 m2’lik fare kaynayan, böceklenmiş ve lağım kokusu yüzünden camları bile açılmayan bir havalandırma boşluğunu, bütün izinleri gerekli birimlerden alarak, kendi ceplerinden para harcayıp, çiçeklendirme yapmış, kendi istek ve arzularıyla tamamen gönüllü olarak, severek güzel işler başardık arzusuyla bakımını ve ilaçlandırmasını kendi elleriyle yapmış insanlar olduklarını biliyorum. o havalandırma boşluğuna ait bir şikayet gelmiş. Şikayette tıpkı sizin dediğiniz gibi Devletin suyu devletin personeli zorla kullanıldı, buradan gelir elde etmek amacıyla kavun karpuz yetiştiriliyor yazıyormuş. Ben araştırdım sorodum. o yazıyı yazan ne kadar fikre sahip öğrenmek istedim. Size söyleyeyim, bu şikayeti yazan, üniversite hastanemizde bir dönem tedavi almış, genetik bölümüne ise hayatında hiç uğramamış, genetik teriminin ne olduğunu bile bilmeyen yaşlı bir hastanın T.C. kimlik numarasını adı ve soyadını kullanarak tamamen izinsiz bir şekilde yazmıştır. Hastayı bu şekilde mağdur etmiştir.
   3)Maliye bakanlığınca gönderilen görevli arkadaşlar hastanemizin havalandırma boşluğunu gördükten sonra bölümden çok özür dileyerek ayrılmışlardır! Haberdeki gibi sera konduyu söküp haklarında herhangi bir işlem yapılmamıştır!
   4)Video sahibi Ayşe ise hocanın bölümünde master tahsilini geçtiğimiz sene başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra mezun olmuş ve hastanemizde uzun zaman bila ücret gönüllü hizmet vermiş, çalışkan, hoca ve arkadaşlarına saygılı, vicdanlı, hoşgörülü ve çalışma hevesiyle bilinen genç bir bilim öğrencisidir… Böyle bir durumda öğrenciye bölüm içinde çektiği kısımların hata olduğu söylenerek uyarıda bulunulmalı gerekirse tutanak tutarak konu kapatılmalıdır. Biz büyüklere düşen görev budur. Onun üzerinden yapılmış bu habere destek olarak çocuğun bütün heveslerini kırabileceğinizin farkına varmanızı tavsiye ederim.
   5) Hepimiz inanç ve vicdaclarımızla çalışan bilim insanlarıyız, vicdan bu işin en temel taşıdır. Bir terzi bir kumaşı kesmeden 10 kere düşünmeli sonra kesmelidir. Dünya hevesleri ve hırslarınızı kendinize yeni şeyler katarak, etrafınızdakileri güzele yönlendirerek yaparsanız mutlu ölürsünüz. Yarın yaşayacağımız garanti değil. Sevgilerimle…

  • mustafa Parlak dedi ki:

   mustafa bey yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla sizde üniversitede görev yapan bi memursunuz. Çalıştığınız yerde belki hademesinizdir belkide prof ünvanlı biri.
   Anladığım kadarıylada genetik bölümünü çok beğenmiyorsunuz, fakat anlayamadığım şu ki neden bi gazetenin bi köşesinden ve anladığım kadarıylada konunun ayrıntılarına vakıf bile olmadan çakma bi isimle atıp tutarak genç bi insanın tecrübesizliğini acımasız eleştirilerinize dayanak noktası göstererek o insanın hayatında ne biçim bi rol oynadığınızın farkındamısınız?
   Halbuki bu tecrübesizliği, bakın hata demiyorum hata bile değil yani sadece basit bi tecrübesizlik, tecrübesizlik diyorum çünkü bu dünyada sizin gibi insanların o çok değerli bakış açılarınıda hesaba katmak lazımdı ama gençlik ve tecrübesizlik katamamış işte..
   Kamu dairesinde video çekmiş demişsiniz, halbuki kamu dairesinde video veya fotoğraf çekmek suçsa hele hele bide kendini çekmek suçsa ceza verilmedik memur kalmaz memlekette..
   Genetiği bostan ekmekle suçlamışsınız halbuki oraya ekilen çiçekleri görememişsiniz hala o çiçeklerden duranlar var orda o çiçekler hem manzara hemde kötü kokular içindi,
   Bostan tarafına gelince orda ticari bi gelir olmadığını sizde çok iyi biliyorsunuz koca akademisyenler 5-10 kilo domatesi satıp 5-10 kilo domatesle köşeyi dönecek değillerdi herhalde, ve orası yasaklı bi alanda değildi hani isteyenin sevabına dinlenip koparıp yiyebileği bi yerdi..
   Devletin suyunu kullanmış demişsiniz umarım üniversitedeki pencerenizde ortalığı güzelleştirmek ve içeriyi ferahça kokutmak için saksıda çiçek felan beslemiyosunuzdur eğer böyle bir şey yapıyorsanız yaptığınız edebiyatla yazdıklarınız otomatikmen çelişiverir..

   Hocam keşke bi gazete köşesinden bi insanın hayatında böylesine sert kırımlar getirecek şeyler yazacağınıza o bostanlığa gidip ordaki birbirinden kıymetli personelden bilgi alıp kafanıza yatmayan yerleride kendi idarenize resmi yolla bildirip sorsaydıniz keşke..

   Bilmiyorsunuz hocam bilmiyorsunuz
   biliyormusunuz?
   Anladığım kadarıyla basit bi saksıya olan sevdanızdan dolayı yetiştirilen bir çiçeği söküp atmak üzeresiniz!

   “Unutmayalımki bu dünya küçük, ilahi adalet çok büyük”

 7. ahmet ahmet dedi ki:

  rektör muhaliflerine yenilmiş. onların gazına gelmiş, masumane bir video yüzünden bir insanın ahını almış.

  “bakın nasıl çıkıyor kendinden…”

  insan hayatı çok ucuz. bunun cezası işten çıkartılma değil kınama olmalıydı. kişisel çıkarlarınız yüzünden bir insanın hayatını mahvettiniz….

 8. Asabi dedi ki:

  Özel hayata ancak bu kadar tecavüz edilebilir masumane bir klip olmuş bunun neresi erotik bunu haber yapan kişi sana sesleniyorum kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş sana yazıklar olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden bir genç kızın namusu ile bu kadar oynanmaz yazık gerçekten çok yazık…gelelim domates biber meselesine genetik çalışmaların yapıldığı yerde herşeyi yetiştirebilir hatta canlı hayvan bile besleyebilirsiniz adı üstünde genetik bölümü azıcık aklı olan zaten mantığını yürütür…böyle iftira dolu haber yapanlarada Rabbime havale ediyorum Rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsın

 9. Ali dedi ki:

  Yorumları okudum. Bir ilim yuvasında klip çekilyor ,yuotupa atılıyor, dünya alem seyrediyor, buna mazeret ve kılıf uydurulmaya çalışılıyor. Ayıp . Olaya eğitim yuvasından bakın. Bunun neresi masum. Klip çekeceğinize araştırma yapıp, projelerinizi yuootupa atın. Genetik bölümünde bostan, çiçek de yetiştirilirmiş. Veteriner-Ziraat fakültesi mübarek. Burası Tıp fakültesi beyler. Allah Rızası için iş yapın engelli doğan çocukları tespit edin. Bostan sizin işiniz değil. Üniversite Türkiyeye rezil oldu. Bu Üniversiteye kimsenin bunu yapmaya hakkı yok.Hepimiz hocayız. İşimiz kendi dalımızda araştırma yapmak. Bostan ekip ,klip çekmek değil Herkesin başarısı kendine

  • mustafa Parlak dedi ki:

   abartınızın tabanı bellide tavan noktası nerdeyse görülmüyor be hocam.
   küçük bi gazetenin kıytırık bi köşesinden türkiyeye rezil olduk diye yaygara koparmaksa karakuşi bi değerlendirme.
   Şimdi bu klip yüzünden ölüyü diriltecek bi projeniz vardıda o mu rafa kalktı? yoksa ürettiğiniz yada üretebileceğiniz herhangi bi projeye mi engel oldu?
   Neticeye gelelim bu uçuk değerlendirme ve iddialar yüzünden o işsiz insanlara bir kişi daha katıldı..
   taşeronluk meselesine gelince iyi bir devlet memuru devlet görevi yaptığını bilir ve bazen kanunların olgular karşısında teorik olarak kadük kaldığı yerde kendi insiyatifini kullanadabilir. taşeron çalışma meselesine gelince
   Bu konuda fazla bilgim yok ama eğer bi insanın okuyabilmesi için insiyatif almışlarsa böyle makaslı eleştiriler yerine insiyatif kullananlara belkide teşekkür edilmelidir.
   (kanuni değerlendirmelerden özge bu değerlendirmeyi en iyi vicdanımızın yapabileceği kanaatindeyim)

   Eski çalıştığım bi yerde bi tanıdığımı düşündüğüm bi doktor tabiri caizse reprezantları resmen yolardı.
   Yalnız o yolduklarını ise kendisi yemez farklı kişiler üzerinden fakir öğrencilere dağıtırdı..

   Ben dar bi ufukla ilk gördüğümde anaa adama bak la derdim kaç para kazanıyo bide daha utanmadan reprezantları yolmaya uğraşıyor diye sağda solda eleştirirdim
   nerden bilirdim ki o adamın aslında durumu olmayan öğrenciler için reprezant yolduğunu?

   Özetle: Her şeyi dosdoğru bilemeyebiliriz hocam.
   gördüklerimiz ve duyduklarımızda bizi baştan aşağı yanıltadabilir.

   her şeyin tüm boyutuna tamamen hakim olmadan hem idarecilerinizi, hem çalışanları, hemde tecrübesizliğinin mağduru genç arkadaşınızı zor duruma koymamak için konu hakkında daha duyarlı davranılmasını akü camiasından arz/rica ediyorum.

 10. ahmet ahmet dedi ki:

  Gece yarısına kadar hatta 24saat çalışan personeller görülmez ama personelin dans etmesi bir taraflarina batar…
  Secim zamani bu basina hic ses cikaramayan rektör savunmasiz birine nasilda aslan kesilmiş. ..
  Yasattiginizi yasamadan olmeyeceksiniz. Aldiginiz ahlar nasıl çıkacak takipçisi olacagim.

 11. ALPER dedi ki:

  Daha önce hiç takip edilmeyip yorum yapma gereği bile bulunulmayan bir internet sitesinin yapacağı haber ancak bu kadar saçma olabilirdi. Kardeşim gözünüz mü görmüyor? Üniversitedeki masalara benzeyen bir masa dışında acaba neyi benzettiniz genetik laboratuvarına? O merdivenleri mi?, disko ışıklarını mı?, perdeleri mi? ve O otobüsü mü? VİCDAN hanım/bey ‘in yaptığı açıklama doğrultusundan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki bu çocuk geçen sene mezun olmuş ve hocanın asistan kadrosunda bile değil. Kim bilir ne zaman çekilmiş bir video. Kim bilir mezun olup gitti mi? Misafir olarak mı geldi hastaneye. Devletin personeli bile değilmiş baksana. Ama hocanın asistanı diye haber yapmışsınız.
  Bu olayla Mustafa Solak hocanın ne alakası var. Her hastanede bulunan bireyin çektiği görüntü ki bir ahşap masa Mustafa SOLAK ile nasıl bağdaştırılıyor. Belki farklı bir bölümde belki farklı bir iş ortamında çekilmiş olabilir. Masanın seceresini mi tutuyorsunuz?
  Bu insanlar tedavisi olmayan hastalar ile muhattap oluyor farkındasınızdır umarım. Orada çalışan personelin her an motive olması gerekir. Ne onur ne de gurur kırmaya çalışmak sizin elinize bir şey geçirmez. Eminim herkes bunu görüyor ve başı diktir. Şahsi menfaatlerinizi işiniz ile gösterin. Kim dans etmiş kim şarkı söylemiş hangi masayı kullanmışla BİLİM OLMAZ!

 12. selma dedi ki:

  ben tıp fakültesine çocuğumu götürdüm geçen sene. baştaki binadan ta en sondakine kızımı kucağımda taşımaya çalışıyordum. çok zordu çok kar vardı kış günü. arkamdan bir hanım seslendi yardımcı olayım arabaya gelin ben bırakayım dedi. kızım sekiz yşında hasta yürüyemiyor çok zor taşımak indi aşağıya kapıyı açtıbiz arabaya bindik ben teşekkür ettim .o bayan genetikte çalışıyormuş allah razı olsun dedim. ne demek vazifemiz allah sizden razı olsun dedi. bir ihtiyaç olursa yada işiniz bitince evinize gitmek için yardım gerekirse beni arayın dedi bide inerken arabadan telefonunu yazdı verdi.mutlaka ara yardım gerekirse dedi. handan yıldızmış adı. kimse yapmaz bu zamanda gözünden yüzünden akıyordu iyiliği. bu yalanları yazanlar allahtan korksun. utanın insanlara iftira atmayın.

 13. Öğrenciler dedi ki:

  Biz bir grup öğrenci bu haberi duyduğumuzda sessiz kalmak istemedik. Yıllarca eğitimini almış olduğumuz okulda belki de bize en çok katkı sağlayan, her zaman desteğini hissettiğimiz, her isteğimizde olumlu şekillerde ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan hocalarımız hakkında böyle konuşulmasına göz yummak bize yakışmazdı. Eğer bunu okuyorsanız bilin ki hocalarımız AKÜ-Tıp fakültesinin en kaliteli hocalarındandır. Keşke her hoca ve asistan oradaki gibi bizlere, bütün hasta ve yakınlarına karşı bu kadar ilgili ve alakalı olsa… Hocalarım siz içinizi ferah tutun. sizi bilen biliyor.

 14. Adem dedi ki:

  Ahmet Ahmet kardeşim bu devirde kimse çalışanı takdir etmiyor. Kimseye batan yok. Üniversiteye battı. Üniversitede 500 e yakın Y.Lisans öğrencisis var. Hepsinin işi yok. Parsıyla Y.Lisans yapıyor. Dudukki bu kişi hastanede şirket elemanı imiş. Duym. Haklılık mı bu. Ali güzel demiş. Bu masum bir şey değil. Klipi DOÇ.DT. çekmiş. GİZLİ çekim değil. Sonra Y atmış. Gizli gelip birisi çekse ve yayınlasa zaten kişi hakları ihlali olur. Aleni bir iş. Kasıtlımı acaba bu bayan oyuna getirilip çekildi. ÖNEMLİ OLAN ÜNİVERSİTENİN LEKELENMESİ. YAZIK OLDU AKÜYE

 15. MELİS dedi ki:

  Ya kırdığın gönlü ALLAH seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardı; Dokunamazdın.

 16. Engin ÇETİNER dedi ki:

  Gencecik bir kızı hem deşifre ettiniz hem rezil ettiniz. Habercilik anlayışınız buysa yazıklar olsun. Temizlik elemanı kadrosunda çalışan bir Kızı ekmeğinden olmuş . Ekmekle Şeytan oynarki. şeytanlığa gerek yok. Ayıptır. Ben Olsam verirdim sizi mahkemeye donunuza kadar alırdım. Tabiki yürürlükteki icralardan bize sıra gelirse ama yazıktır.İnsanla oynanmaz.

 17. Serkan dedi ki:

  Gerzek diyorum başka birşey demiyorum.o göbekle bir de özgüven tavan yapmış! Gerçekten çalışkan ve hakeden insanlar varken böyle boş insanlara kadro verilmesi doğru değil…

  • VİCDAN dedi ki:

   Evet, ondaki özgüven tam sizi yok saymalık 😉 Çünkü o kadar çalışkan ve bir o kadar sosyal bir genç… Öyle olmasa 9 yıl Afyonda yüzlerce kişiye cesaret verip başarıya ulaşmalarını sağlayamazdı. Sağlık çalışanıyım ve bir olaydan bahsedeyim size. Bir gün bir baba ile karşılaştım. Çocuğu sağır ve dilsiz, bundan dolayı 7 yaşındaki çocuğu hep dışlanmış özgüveni sıfırlanmış. Biraz sosyalleşsin diye çabalarken ve hatta bütün çabaları boşa gidiyorken, otobüste genç bir bayan ile karşılaşmış. Bayan ona bir adres vermiş ”buraya mutlaka gelin ben orada olacağım” demiş. Adam çocuğunu alıp söylenilen saatte oradaymış. Tam 1 ay sonra çocuğu sahnede, insanların gözü önünde, onun gibi sağır ve dilsiz arkadaşlarıyla beraber bir dans kareografisi düzenlenmiş ve gösteri yapmışlar. Çocukların ailelerin hepsi gözleri yaşlı mutluluktan tabi. Dans eğitmenleri ve bu çocukları hayata kazandıran kişi kim biliyormusun? İşte bu videonun sahibi… Şimdi bu özgüven sende mi olsun yoksa bende mi?

   • Serkan dedi ki:

    Hikayeye bak ! kanal 7 deki insanlara duygu sömürüsü yapan metafizik ötesi hikayeler gibi çok duygulandım, çok VİCDAN(!) yaptım . Mesleğine yakışır bir şekilde davranmalı kişi, bulunduğu konumun Hakkı’nı vermeli ve lekelememeli. Bu yapılan videonun sosyallikle ilgisi yok,hanfendi çok meraklıysa klip çekmeye gitsin şarkıcı olsun,kadroyu da hakedenlere bıraksın. Onun özgüveni beni yoksayabilir ama yaptığı bu saçmalığı yoksayamaz

   • Serkan dedi ki:

    Üstelik bir de kameraya dönüp poposunu sallamış, o erotik klibi çekmesi kabahat değil de bizim bunu ifade etmemiz mi kabahat!

 18. mustafa dedi ki:

  Olay çığırından çıktı. Dramatikleştirildi. İşinden oluyormuş. İstikbal. Beyler BURASI ÜNİVERSİTE. İNTERNET SOLONU DEĞİL. BURADA BUNUN MAZERETİ OLMAZ. REKTÖR PROF.DR.MUSTAFA SOLAK IN GENETİK BÖLÜMÜ. LEKELENDİ. KAMERAMANLARA BAKIN DOÇENT. BUNUN İZAHI YOK. BATTIKÖA BATMAYIN.

  • mustafa Parlak dedi ki:

   dramatize etmek mi,internet salonu mu?
   Mustafa bey bilimsellikten bahsediyorsunuz o beğenmediğiniz genetik bölümünün duvarlarına hiç dikkat ettiniz mi acaba kaç tane poster var diye? Duvarlarında posterler vardır (yeni konulmadı merak etmeyin bu olaydan çok öncede vardı) O koridorlarda yürümüş meraklı ve dikkatli arkadaşların dikkatini daha öncede muhakkak çekmiştir.
   Yanlış bilmiyorsam 13-14 tane posterle kongrelere katıldılar ve kongre başkanınında övgülerine mazhar oldulardı isterseniz kolay bi araştırmayla bunu öğrenebileceğinizi düşünüyorum.
   Ayrıca burda söylenmiş o saçma sapan cümlelerin ardına düşüp kimdir necidir ne iş yapar demeden eleştiri oklarıyla vurduğunuz ordaki hocalar başarılı çalışmalarından dolayı yökten (aküden değil yani yökten) akademik teşvik parasıda almaktadırlar.
   Ve taşeronmuş klipte dans etmişmiş diyw suçladığınız insanında o posterlerdeki ve o bilimsel çalışmalardaki emeğini gözardı etmekde kanımca haksızlık olur.
   Ordaki insanların Çalışmalarının detayına burda girmeyeceğim
   Lakin isterseniz bi tavsiye verebilirim.
   Gelin genetiğe hem bi çay için hemde ayrıntılı bilgi alın.
   Merak etmeyin kimliğiniz ortaya çıksın diye değil bu tavsiyem, zaten ordaki hiç kimse kimliğinizlede ilgilenmez olabilir diyerek karşılayacak insanlar hepsi
   Gerçekten Yanlış bilgilerinizin düzeltilebilmesi içindir.

 19. onurllu onur dedi ki:

  Mazlumlarin ahı nasil çıkar biliyor musunuz kanser tedavisi görerek. Rektörü n karısı kanser tedavisine başladı.
  Umarım işe aldiklar transparan giyinip duran bayan ışını nereye vuracagini biliyordur…

türk porno porno izle mersin escort adana escort adult forum istanbul escort hatay escort bayan escort bodrum escort eskisehir escort porno indir escort istanbul

izmir escort bursa escort izmir bayan escort istanbul escort antalya escort izmir escort bayan izmir escort bursa escort bursa escort kızlar istanbul escort bayan gaziantep escort istanbul escort istanbul escort kızlar