logo

29 Ekim 2014

Kimse Yok mu yardıma devam ediyor

Kimse Yok Mu Derneği. (2)

Kimse Yok Mu Derneği, kışın yaklaştığı şu günlerde yardıma muhtaç vatandaşların ihtiyaçlarını bir nebze olsun karşılamak için yardımları dağıtmaya başladı.

Kimse Yok Mu derneği Afyonkarahisar Şubesi Müdürü Mustafa Çobanoğlu yaptığı açıklamada; Derneğimize kayıtlı bulunan en çok ihtiyaç sahibi olan 350 ailemizin Kışlık Gıda yardımlarını, Kışlık Ayakkabı, bot , mont ve diğer giyim ihtiyaçlarını, Depomuzda mevcut bulunan ve Yardım severlerimizin bağışladıkları ev eşyası,yatak,koltuk ve çekyat ihtiyaçlarını dağıtmaya başladıklarını mağdur vatandaşlarımızın derneğimize uğrayarak çocuklarının ve kendilerinin ihtiyaçlarını alabilecekler” dedi.

 

Yardımlarımız devam edecek

Çobanoğlu “ Her yıl kimsesizlerin kimsesi olan derneğimiz yardımlarına ilimizde ve ilçelerimizde bundan böylede bütün hızıyla devam edecektir. Hayırsever vatandaşlarımız yine derneğimize her türlü bağış ve yardımlarını yapabileceklerdir. Yine onlarla birlikte yaptığı bu yardımları Afyonlu ihtiyaç sahiplerine onlarla beraber dağıtmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ