logo

09 Ocak 2015

Kemer Belediyesinden pasta jesti

başkan mustafa gül
Antalya’nın Kemer Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşların evlerine sürpriz olarak pasta göndermeye devam ediyor.

Kemer Belediyesi, ilçedeki 65 yaş üstü vatandaşların evlerine, doğum gününde sürpriz olarak pasta gönderiyor. Belediye Başkanı Mustafa Gül, yaşlıları hatırlamak ve onları mutlu etmek adına başlattıkları uygulamanın 5 yıldır devam ettiğini söyledi. Kemer’de 65 yaş üstü vatandaşları muhtarlar aracılığıyla belirleyen Kemer Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü elamanları, doğum günlerinde vatandaşları ziyaret ediyor.

5 yıldır yapılan uygulama kapsamında Kemer Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 01 Ocak Doğumlu 109, 65 yaş üstü vatandaşlara pasta gönderdi. Kemer Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri ziyaret ettikleri 65 yaş üstü vatandaşların ellerine öperek, doğum günlerini kutladılar ve Başkan Gül’ün tebrik mesajını da ilettiler. Sürpriz karşısında son derece mutlu olan 65 yaş üstü vatandaşlar, Başkan Gül’e ve belediye ekibine teşekkür etti.
Ayrıca 5 yıldır devam eden 18 yaş üstü vatandaşları da unutmayan Kemer Belediyesi 18 Bin 883 vatandaşa da tebrik mesajı gönderdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ