logo

28 Şubat 2014

İzimiz her yer de

Burhanettin Çoban çocuklar ile (2)

AK Parti Belediye Başkan Adayı Burhanettin Çoban seçim çalışmaları kapsamında karış karış Afyon’u geziyor. Çoban Afyon’un her köşesinde hizmetlerinin olduğunu belirtiyor.

Her köşede hizmetimiz var

AK Parti Belediye Başkan Adayı Burhanettin Çoban, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Çoban, mahalle mahalle Afyon’u gezerek vatandaşlarımızla bir araya gelip hizmetlerini ve bundan sonraki projelerini anlatıyor. İktidarın ve özellikle Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun büyük katkılarıyla Afyon’un her köşesine hizmet götürdüklerini anlatan Başkan Çoban, hizmetlerinin bundan sonra da devamı için destek istiyor.

Hedeflerimiz belli

Ziyaretlerde, vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiden ve verdiği destekten de hayli memnun olduğunu dile getiren Başkan Çoban, ekonomik çıkmazları olmayan, altyapı sorununu büyük ölçüde bitirmiş, bundan sonraki hedefleri de hazır bir belediye olduklarını belirterek, geride bırakılan 5 yılı alnının akıyla tamamlamanın huzurunu yaşadığını dile getirerek, “Önümüzdeki dönemde de şehrimizi olduğu seviyenin çok üzerine taşıyacağız” diyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ