logo

Hangisi Karısı’nda gülme krizine girdiler 

Tiyatro Dünyası oyuncuları tarafından sahnelenen “Hangisi Karısı” adlı oyunda Afyonlu izleyiciler gülme krizine girdiler. 21 Ekim Cumartesi Afyon’da serilenen oyunda Ram salonunu dolduran 300 kişi muhteşem bir oyun izlediler.

Oyun hakkında bilgi veren Cafelife Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi, şunları söyledi. “Yılın en iyi komedi ve eniyi komedi oyuncusu ödüllü muhteşem oyun izlemek için salonu dolduranlar resmen kahkaha komasına girdiler. Oyun Cafelife aboneleri ve okuyucuları ile Afyonlu tiyatro severler için sahnelendi. oyun sonrası onlarca kişi sanatçılarla fotoğraf çektirmek için kuyruk oluşturdu” dedi.

Dünyaca ünlü bir oyun olan Hangisi Karısı’nın oyuncuları hakkında bilgi veren Mazi, “Ray Conney’in yazdığı oyun tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de bir çok ünlü oyuncu tarafından sahnelendi. Son olarak 3 sezon önce Can Törtop tarafından Tiyatro Dünyası Oyuncuları bir kez daha sahneye koymaya karar verdiler. Oyuncuların birçoğunu televizyon ve sinema dünyasından tanıyorsunuz. Berke Hürcan, Ece Gürsel, Celal Belgil, Can Törtop, Ümmühan Kıldiş, Ferhat Balaban ve Can Mutluca’dan oluşuyor” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ