logo

Davutoğlu, Fevkalade olumlu karar

bkan İslam

Ahmet Davutoğlu’nun başbakan olmasını değerlendiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, “Parti olarak çok mükemmel bir süreç yönettiğimizi düşünüyorum” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Afyonkarahisar’da bir Termal otelde düzenlenen, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürleri İstişare Toplantısı’ n da Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan adayı olarak Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu açıklaması konusunda açıklamalarda bulundu.

“Parti olarak mükemmel bir süreç yönetiyoruz”

Ayşenur İslam, Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan adayı olarak Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu açıklamasının AK Parti’ye ivme kazandıracağını dile getirdi. Bakan İslam, “Parti olarak çok mükemmel bir süreç yönettiğimizi düşünüyorum. Demokrasiye son derece uygun, istişarelerle örülü bir süreç. Partimizin kararıdır. Fevkalade olumlu bir karar olduğunu düşünüyorum. Hareketimizin, davamızın bundan sonra yükselerek, ivme kazanarak devam edeceğini gösteren gelişmeler yaşıyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ