logo

25 Kasım 2013

Başkan Gül yine, Öğrencileri sevindirdi

kemer

Kemer belediyesinin eğitime katkıları her geçen gün artarken 5 yıldır geleneksel hale getirdiği bilgisayar dağıtımına bir yenisine daha ekleyerek 311 öğrenciyi daha sevindirdi.

Kemer Belediyesi tarafından ilçede eğitim gören 311 Beşinci sınıf Ortaokul öğrencisine Tablet bilgisayar hediye edildi.

Kemer Belediyesi Aslanbucak Mahallesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen tablet bilgisayar teslim töreninde konuşan

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise yaptığı kıssa konuşmada; Bu Beşincisini düzenlemiş olduğumuz, eğitime katkı anlamında Türkiye’de sadece Kemer Belediyesinin yapmış olduğu, üç dönem bilgisayar ve bir dönem tablet dağıtımını devam ettiriyoruz. Ama çağın hızına ayak uydurmak için şimdi Tablet bilgisayar dediğimiz cihazları sizlere dağıtacağız.  Hepinize sevgiler ve saygılar sunuyorum. Dedi

Kemerde eğitim gören ilk okul 5’nci sınıf öğrencilerine Tablet Bilgisayarlarını, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Culfa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Görür, Şube Müdürü Kahraman Üraz, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Culfa, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Bilici, MHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Karadüz, Neşe Gül ve okul müdürleri, Kemer Belediyesi Daire Müdürleri dağıttı.

Ayrıca, Yazar, Pürlen Kıyat Karakuş ise Başkan Gül’e ve Her sınıfın öğretmenine “Benim Küçük Kalbim” adlı kitabını hediye ederek öğrencilere başarılar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ