logo

17 Ekim 2014

Avrupa okul ortakları toplantısı

Avrupa okul ortakları değerlendirme toplantısı yapıldı2

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürütmekte olduğu eTwinning çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 2014-2015 Eğitim- öğretim dönemi için ilk olarak seçilen 42 pilot  eTwinning ekibi, seminerlerde her okuldan seçilen koordinatör öğretmenlerle biraraya geldi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın,  Strateji Geliştirme Biriminden eTwinning İl koordinatörü Bahri Turunç ve Pınar Demir katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’da TÜBİTAK projelerinde yakalanan başarının eTwinning projeleri için de temenni etti ve ilgileri için öğretmenlere teşekkür etti. eTwinning İl Koordinatörü Bahri Turunç, ‘’eTwinning ekibi olarak proje yapan okullarımızın, öğretmenlerimizin yanındayız ve onları her zaman destekleyeceğiz’’ dedi.  Ayrıca istekli koordinatör öğretmenlerle eTwinning projelerinin bu yıl Afyonkarahisar’da çok farklı bir noktaya ulaşacağını belirtti.

E Twinning projesi hakkında bilgi verildi

E twinning okul koordinatör öğretmenleri okullarındaki öğretmenlerin eTwinning portalına kaydının yapıldığını ifade ederek; okullarında başlattıkları ve ortak oldukları eTwinning projeleri hakkında bilgi verdiler. Toplantı sonunda 14-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Uşak’ta gerçekleşecek olan eTwinning Bölgesel Proje Hazırlama Çalıştayı’na proje hazırlama konusunda deneyimi olmayan ama proje hazırlama konusunda istekli olan farklı branşlarda 5 öğretmen seçildi.

En büyük organizasyon Roma’da

Ayrıca her yıl eTwinning kapsamında gerçekleştirilen en büyük organizasyon olan ve bu sene 27-29 Kasım tarihlerinde Roma’da gerçekleşecek olan eTwinning Yıllık Konferansı’na başvurusu kabul edilen Özerler Ortaokulu İngilizce öğretmeni Aytaç Potuk ekibi tarafından tebrik edildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ