logo

27 Ocak 2014

Ali Tezel Antalya’nın sorularını cevaplayacak

ali tezel
Türkiye’nin yakından tanıdığı isim Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel, 15 Şubat’ta 13:00 ile 17:00 saatleri arasında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenecek seminerde; kıdem tazminatı, iş güvenliği kanunu ve torba yasa ile ilgili ayrıntılı bilgi verecek.

İş verenleri ve çalışanları yakından ilgilendiren konularla ilgili detaylı bir seminer düzenleyen Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel, Antalyalıların merak ettiği sorulara cevap bulmaya geliyor. Türkiye çapında birçok il ve ilçede çeşitli seminerler düzenleyerek sosyal güvenliğe dair bilinmeyenleri anlatan Ali Tezel, Antalya’da düzenleyeceği seminerle kafaları karıştıran torba yasa ile ilgili aydınlatıcı bilgiler verecek. Torba yasanın sunduklarını, kıdem tazminatı ile ilgili son düzenlemeleri ve iş güvenliği kanununun yaptırımları öğrenmek için seminere katılmanız yeterli.

Özellikle iş güvenliği kanunu ile ilgili yanlış bilinen gerçeklere dikkat çekecek Ali Tezel, kimlerin iş güvenliği uzmanı bulundurması gerektiği, yasada yeni değişikliklerin beklenip beklenmediği gibi birçok merak edilen konulara açıklık getirecek.  Seminerin herkese açık olduğu ve katılımcıların soru da sorabileceğini belirten Ali Tezel Antalya Şubesi Ayyıldız Danışmanlık’ın başındaki isim Hatice Demirbilek, detaylı bilgi edinmek ve seminere kayıt yaptırmak için 0242 334 25 26 numaralı telefondan ya da antalya@alitezel.com mail adresinden kendilerine ulaşılabileceğini aktardı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ