logo

AK Parti’de kavga Pala 2 kişiyi hastanelik etti

cengiz pala

AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Hacı Halil Yedikapu’nun görevden alınması üzerine yeni başkanlık için kavga çıktı. Eski Başkan Cengiz Pala iki kişiyi hastanelik etti.

Rakip partiye çalıştılar

30 Mart seçimlerinde rakip partiye çalıştıkları tespit edilen AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Hacı Halil Yedikapu ve yönetimi Salı günü görevden alınmışlardı. AK Parti Emirdağ yeni ilçe Başkanını belirlemek için dün Koordinatör Milletvekili Ali Aşlık ve İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Emirdağa gittiler.

Kavga çıktı

İlçe başkanını belirlemek için gelen Yurdunuseven ve Koordinatör Milletvekili Aşlık’ın bulunduğu bir anda Emirdağ AK Parti eski Belediye Başkanı Cengiz Pala ile Belediye Başkan aday adayı olan Avukat Seydi Çelik ve partili Muharrem İnce arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Pala hastanelik etti

Çıkan tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesini engellemeye çalışan Milletvekili Aşlık’a rağmen Cengiz Pala’yı kışkırtan ve üzerine yürüyen Avukat Seydi Çelik ve Muharrem İnce’yi birer yumrukla yere seren eski Belediye Başkanı Cengiz Pala il Başkanı İbrahim Yurdunuseven tarafından sakinleştirildi. Dayak yiyen Çelik ve İnce Pala hakkında şikayetçi olmaya hazırlanıyorlar.

Ömer Mazi Özel Haber

Share
#

SENDE YORUM YAZ