logo

08 Kasım 2013

Ak Parti Aday Adaylarını kamuoyuna tanıtacak

ak parti aday adayları (1)

Ak Parti Bolvadin İlçe Teşkilatı 9 Kasım Cumartesi günü Bolvadin Öğretmenevi’ nde yapacağı bir programla Bolvadin Belediye Başkan Aday Adaylarını kamuoyuna tanıtacak.

Bolvadin Öğretmenevi’ nde 9 Kasım Cumartesi günü saat 19:00′ da başlayacak programda Ak Parti’den Bolvadin Belediye Başkan Aday adaylığına başvuran Av. Ömer Dayı, Derviş Aynacı, Fatih Kayacan, Ceylan Emet, Hayati Karyağdı, Zekeriya Erdurmuş ve Mustafa Dinçer parti yetkili kurulları ile basın mensuplarına, projeleri ve niçin aday oldukları konusunda birer tanıtım konuşması yapacaklar. 

İl merkezimizde bir temayül yoklaması yapılacak

Konu hakkında açıklamada bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Musa Pektaş; “Biliyorsunuz partimizde aday adaylığı başvuru süresi sona erdi. Şimdi değerlendirme dönemine girildi. Bu süre içerisinde 16-17 Kasım tarihlerinde il merkezimizde bir temayül yoklaması yapılacak. Burada oy kullanacak parti yetkili kurullarımızın aday adaylarımızı daha yakından tanımaları için böyle bir program tertip ettik. İnşallah Ak Parti bu süreçleri en iyi şekilde değerlendirerek halkımızın arzu ettiği adayı kamuoyuna sunacaktır. bu konuda inancımız tamdır” diyerek görüşlerini aktardı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ