logo

Ajda Pekkan ‘O’ anı Ömer Mazi’ye anlattı

ajda pekkan bülent ersoy ömer mazi

Uzun süredir aralarında çok soğuk rüzgarlar esen Bülent Ersoy ile Ajda Pekkan olayına Sezen Aksu arabulucu olarak devreye girdi.

Türkiye’nin iki büyük starının arasında esen soğuk rüzgarlar ne zaman bitecek belli değil. Diva Bülent Ersoy ile Süper Star Ajda Pekkan arasında bir zamanlar su sızmıyordu. Hatta İstanbul’da bir mekanda Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy’un dudak dudağa çekilmiş bir fotoğrafı medyaya düştü.

Her iki star’da O fotoğraf hakkında açıklama yapmaktan kaçtılar. Ancak Süper Star Ajda Pekkan, Bülent Ersoy ile dudak dudağa fotoğraf hakkında ilk kez sadece Antalya’da Ömer Mazi’ye anlatmıştı. Ajda Pekkan, “Bülent hanımla biz bir birimiz çok severiz. Sevinçli bir anımızda masum bir öpücük” diye açıklamıştı.

Bir zamanlar dudak dudağa öpüşecek kadar bir birine yakın, samimi ve can dostu olan iki star’ın son günlerde bir biri hakkında ağza alınmayacak sözler sarf etmesi hayretle karşılanıyor. Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy’un arasında yaşanan soğuk savaşı bitirmek için dostları Sezen Aksu devrede. Ömer Mazi

Share
#

SENDE YORUM YAZ