logo

15 Temmuz 2014

“Afyon’a olan ilgimiz sürecek”

Afyonkarahisar'a olan ilgimiz sürecek

ABD Bağımsızlık Günü resepsiyonunda TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer’le görüşen ABD Büyükelçisi Ricciardone, Afyonkarahisar’la olan temaslarının süreceğini bildirdi.

TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer, ABD’nin Ankara Büyükelçiliği’nde düzenlenen Bağımsızlık Günü resepsiyonuna katıldı.Törene Afyonkarahisar’dan tek katılımcı olan TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer Büyükelçi Ricciardone ve eşinden son derece yakın ilgi gördü. Büyükelçi Ricciardone’nin kendisine, “Görev süremiz içerisinde sizinle yakın temasımız ve önemli çalışmalarımız oldu. İlgimizi Afyonkarahisar’a yöneltmemizi sağladınız. Afyonkarahisar’la ilgili özellikle mermer varlığı üzerine önemli çalışmalarda bulunduk” dedi.

“Eylül programı için hazırlanıyoruz”

Kendisinin görev süresinin sona ermesinin ardından Büyükelçilik yetkililerinin Afyonkarahisar’la temaslarının süreceğini belirten Büyükelçi Ricciardone, “Sizinle ve Afyonkarahisar’la görev süremiz sonrasında da görüşmelerimizi sürdüreceğiz” dedi. TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer, Büyükelçi Ricciardone’nin talimatları ile göreve yeni gelen ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Tim Turner için bir Afyonkarahisar programı hazırladıklarını, bu programın Eylül ayı içerisinde gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ