logo

Afyon sporun adresi olacak

manşet. (8)

Afyonkarahisar Spor Kompleksinde incelemelerde bulunun Vali Hakan Yusuf Güner, “Afyon sadece siyasetin değil, sporunda adresi olacak ”dedi.

 

Vali Hakan Yusuf Güner ,15 bin kişilik kapasiteye sahip olan Afyonkarahisar Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu. Vali Güner’e Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve İGM Başkanı Salih Sel’de eşlik etti. Gençlik ve Spor İl Müdürü Zeki Kuş, spor kompleksi hakkında Vali Güner’ e bilgiler verdi. Komplekste bulunan stadyum, yüzme, basketbol, tenis ve prova bölümlerini gezen Vali Hakan Yusuf Güner, “Bu tesisle Afyon’a yatırım değil muhteşem bir eser kazandırılmış oldu” dedi.

 

En iyi yatırım

Vali Güner , “Afyonkarahisar Spor Kompleksi Afyon için yapılan en iyi yatırımlardan biridir. Ufak ufak yatırımlar devam ediyor. Biz bunların alt yapılarını oluşturuyoruz. Afyon sadece siyasetin değil, termalin değil, mermerin değil sporunda adresi olacak. Tabi bunlar alt yapı ve takımla beraber oluşturulacak. Tüm Afyonlular burayı görmeli ve gurur duymalıdır. Akarçay’dan sonra Afyon’a kazandırılan en büyük eserlerden biri bu kompleks olmuştur ” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ