logo

Acı bekleyiş yerini mutluluğa bıraktı

motorsiklet kazası

Çay’a bağlı Çayıryazı köyünde 16 yaşındaki Fevzi Y., Pazartesi akşamı motosikleti ile yaptığı kazanın ardından iki gün yoğun bakımda kaldı. Hastanede acı bir bekleyiş sürerken Fevzi Y., 24 saat sonra kendine gelebildi.

Çay’a bağlı Çayıryazı köyünde 16 yaşındaki Fevzi Y., Pazartesi akşamı motosikleti ile gezerken, direksiyon hakimiyetini kaybederek düştü. Kafatasında üç kırık olduğu tespit edilen Fevzi Y.’nin de sağ bacağı üçe büküldü. Olay yerine çağrılan Ambulanla Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alındı.

Ameliyat 5 saat sürdü

Sağ bacağının diz altındaki liflerin koptuğu, etlerinin de parçalandığı kaza sonrası Fevzi Y.’nin sağ bacağı diz altından kesildi. Yaklaşık 5 saat süren ameliyattan sonra acı bekleyiş başladı.  Hastane koridorlarında bekleyen annesi, kardeşleri, arkadaşları ve sevenleri Fevzi için dua ederken, öğleden sonra tekrar ameliyata alındı. Fevzi’nin sağ bacağı enfeksiyon kapması nedeniyle diz üstünden tekrar kesildi. Anne ve kardeşleri fenalık geçirirken, mutlu haber dün sabah saatlerinde geldi. Fevzi Y., annesi ile konuştu ve öğleden sonra normal odaya alındı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ