logo

09 Ocak 2014

3 Yarışmada toplam 20 ödül aldılar

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Mrektör solak'a ziyaret (1)-001eslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, katılmış oldukları yarışmalardan başarılı derecelerle döndüler.

Aşçılık programı öğrencileri ve yarışmalarda takım kaptanlıklarını yapan Afyon MYO öğretim elemanları Öğr. Grv. Tansu Çelik, Öğr. Grv. Erkan Çelik, Afyon MYO Müdürü Doç. Dr. Ahmet Yaramış, Afyon MYO Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hatice Yılmaz ile birlikte AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’ı makamında ziyaret ettiler.

Solak, “Yeni dereceleri bekliyoruz”

Ziyaret esnasında Rektör Prof. Dr. Mustafa Solak, katıldıkları son 3 yarışmada toplam 20 ödül alarak büyük bir başarıya imza atan aşçılık takımı öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik etti. AKÜ Afyon MYO Aşçılık Programı öğrencilerinin, üniversitemizi en iyi şekilde temsil ettiklerinin altını çizen Prof. Dr. Solak, Aşçılık Programı’nı sonuna kadar desteklediklerini anlatarak, alınacak yeni dereceleri beklediğini ifade etti. Rektör Prof. Dr. Solak, ziyaretin sonunda öğretim elemanları ve öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ