logo

14 Kasım 2014

Sigortalıların sorunları görüşülecek

Sigortalıların sorunları görüşülecek44 copy

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği sektör paydaşlarıyla yaptığı toplantılarına Yetkili servisler, anlaşmalı Oto Servisleri ve Mini Onarım Servisleri ile devam ediyor.

 

Bugün Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacak olan toplantıda AFSAD yönetim kurulu, Yetkili servisler, Anlaşmalı Servis yetkilileri, Mini Onarım Servis yetkilileri, Sigorta Sektör Meclisi Afyon delegesi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası temsilcisi ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi Başkanı katılacak.

 

Mağduriyet en aza indirilecek

 

AFSAD Yönt. Krl. Bşk.Bekir Özerdem, “Toplantıda araç sahibi sigortalıların hasar sonrası yaşadıkları sıkıntılar görüşülerek yaşanılan mağduriyetlerin en aza indirilmesi için görüş alışverişi yapılacaktır.  Sigortalılar tarafından aktarılan sorunlara görüşme sonrası ortak çözüm bulunması hedeflenmektedir.  Toplantı sonrası sigorta sektöründeki paydaşlar arasında elde edilecek olan sinerjiyle hasar onarım sürecinin sigortalılar, acenteler ve anlaşmalı servisler için sıkıntısız geçirilmesi ve hasar prosedürün doğru işletilmesi amaçlanmaktadır” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ